Zemin Mantar Şiltesi

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Zemin Mantar Şiltesi | Parke Altı Mantar Şilte

Granül mantardan üretilen zemin mantar şilte istenilen boyut ve kalınlıklarda üretilir. Titreşim ve vibrasyondan oluşan sesleri engellemek için kullanılan ses yalıtım malzemesidir.Darbe kaynaklı seslerin oluşumunu engelleyerek rahat yaşanacak ortam oluşturur. Zemin mantar şilte sık bir şekilde inşaat sektöründe kullanılır. Uygulandığı mekana ses yalıtımı sağlar. %50 sıkıştırmada %88 geri toparlanma gösteren ürün,kimyasal maddelere karşı diğer yalıtım malzemelerine oranla çok daha dayanıklıdır.

zemin mantar şilte

Kullanım alanları olarak zemine uygulama yapılacak her alanda kullanılabilir.Bir spor salonu,stüdyo salonu,müzik odası,bateri odası ses yalıtımında rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.Parke altında kullanılacak ise yapışkan kullanmaya gerek yoktur.Ancak kullanmak istenmez ise mutlaka özel yapıştırıcı ile yapıştırılmalıdır. 

Parke Altı Şilte

KULLANIM ALANLARI

İnşaat sektörü, tekstik sektörü, binalarda, iş yerlerinde, atletizm pistleri, basketbol sahaları, voleybol sahaları, yürüyüş yolları, çok amaçlı spor sahaları, açık yada kapalı spor sahaları gibi ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır.

Titreşim Engelleyici Kauçuk Şilte

ÖZELLİKLER

  • Parke ve şap altında kullanılabilmektedir.
  • Direk zemin altına serilebilir.
  • Yüzeyi granül dokudur.
  • Yanmaz : B2 (DIN 4102-1)
  • Isı geçirgenlik : 0.06 K/W 5 mm (DIN 52612)
  • Ses yalıtımı : Lw = 20 db.
  • Kalınlıkları 1 mm - 10 mm arasıdır.

Zemin Mantar Şilte Görselleri;

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu