Zemin Mantar Şiltesi

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Zemin Mantar Şiltesi | Parke Altı Mantar Şilte

Granül mantardan üretilen zemin mantar şilte istenilen boyut ve kalınlıklarda üretilir. Titreşim ve vibrasyondan oluşan sesleri engellemek için kullanılan ses yalıtım malzemesidir.Darbe kaynaklı seslerin oluşumunu engelleyerek rahat yaşanacak ortam oluşturur. Zemin mantar şilte sık bir şekilde inşaat sektöründe kullanılır. Uygulandığı mekana ses yalıtımı sağlar. %50 sıkıştırmada %88 geri toparlanma gösteren ürün,kimyasal maddelere karşı diğer yalıtım malzemelerine oranla çok daha dayanıklıdır.

zemin mantar şilte

Kullanım alanları olarak zemine uygulama yapılacak her alanda kullanılabilir.Bir spor salonu,stüdyo salonu,müzik odası,bateri odası ses yalıtımında rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür.Parke altında kullanılacak ise yapışkan kullanmaya gerek yoktur.Ancak kullanmak istenmez ise mutlaka özel yapıştırıcı ile yapıştırılmalıdır. 

Parke Altı Şilte

KULLANIM ALANLARI

İnşaat sektörü, tekstik sektörü, binalarda, iş yerlerinde, atletizm pistleri, basketbol sahaları, voleybol sahaları, yürüyüş yolları, çok amaçlı spor sahaları, açık yada kapalı spor sahaları gibi ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır.

Titreşim Engelleyici Kauçuk Şilte

ÖZELLİKLER

  • Parke ve şap altında kullanılabilmektedir.
  • Direk zemin altına serilebilir.
  • Yüzeyi granül dokudur.
  • Yanmaz : B2 (DIN 4102-1)
  • Isı geçirgenlik : 0.06 K/W 5 mm (DIN 52612)
  • Ses yalıtımı : Lw = 20 db.
  • Kalınlıkları 1 mm - 10 mm arasıdır.

Zemin Mantar Şilte Görselleri;

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu