Ses Yalıtım Malzemeleri

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Ses Yalıtım Malzemeleri | Akustik Ses Kesici Ürünler

Akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım malzemeleri ile ortamda meydana gelen ses olaylarının kalitesini artırmaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf ürünlerden elde edilen ISO belge ve sertifikalarına sahip ürünlerdir. Bir çok alanda kullanılan malzemeler tavan, zemin, parke altı ve şap altlarında ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedirler. Malzemelerin akustik düzenlemede eko, yankı problemlerinde etki sağlamaktadır. Yüksek tempoda bir ses kesintisi sağlanılsın isteniyorsa akustik bariyerli süngerler tavsiye edilmektedir.

YANMAZ AKUSTİK SÜNGERLER

Yanmaz Akustik Süngerler poliüratan hammaddesinden üretilmektedir. Alev temasında erime yapmaz ve fiziksel yapısında herhangi deformasyon olmaz. Ayrıca nemli ortamda küflenme ve koku yapmazlar. 55 kg m3 ile 100 kg m3 yoğunlukta farklı  form ve şekillerde üretilebilmektedirler. Akustik Süngerler poliüretan ham maddesinden üretilmektedir. Açık gözeneklere sahip olup mükemmel ses yutum değerlerine sahiptirler. Küf ve koku yapmayan yapıya sahip esnek ve kolay uygulanabilen yapıya sahiptirler. Akustik Süngerler istenilen kalınlık ve yoğunluklarda üretilmektedir. Yoğunluğu fazla olan akustik sünger etkili bir ses yalıtımı sağlamaktadır. Birinci sınıf ürünlerden elde edilen bu akustik süngerler bir çok alanda etkili performans sağlamaktadırlar.

Yanmaz Akustik Süngerler

YUMURTA TİPİ VİYOL SÜNGERLER

Yüzeyi yumurta kutusu şeklinde olan Akustik Ses Yalıtım Süngeridir. Yumurta Süngerler ses emici özellikleriyle yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Ses yutumu güçlüdür ve kullanım alanı oldukça geniştir. Güçlü ses yalıtımı yapılması gereken yerlerde epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile kullanıldığında  daha iyi performans göstermektedir. Yanmazlık özellikteki süngerler açık gözeneklere sahiptirler. Müşteri talebine göre istenilen yoğunluk ve kalınlıklar elde edilebilmektedir.

Yumurta Süngerler

BASOTECT - MELAMİN KÖPÜĞÜ

Basotect sünger hammaddesi melamin olan antibakteriyel ses yalıtım süngeridir. Yoğunluğu düşüktür ve ses yutum özelliği vardır.Spesiyal, Piramit, Labirent, Piramit, Yumurta ve düze şekillerde üretilmektedir. Ayrıca beyaz ve gri renk seçenekleri vardır. Melamin sıcaklığa dayanıklıdır, ses yutma özelliği vardır ve düşük yoğunluktadır. REçineden üretilen Basotect Melamin Sünger ses yalıtımında kullanılmaktadır.

Basotect Melamin Süngerler

BASS TRAP AKUSTİK SÜNGER

Poliüratan süngerlere müşteri talepleri doğrultusunda şekil ve form verilerek üretilmektedir. Çoğunlukla duvar ve tavan köşelerinde tercih edilen ses yalıtım ürünüdür. Farklı yoğunluk ve renklerde üretilebilmektedir. Orta ve yüksek ses frekanslarının  düzenlenmesinde kullanılan etkili süngerlerdir.

Bass Trap Sünger

BONDEX SÜNGER

Rebonded Bondex Ses Kesici İzolasyon Süngeri yüksek yoğunlukta, sünger parçacıklarının tekrar yoğun birleşiminden oluşan süngerlerdir.Duvarda, tavanda ses yalıtımı amacıyla ayrıca zeminlerde titreşim emici malzeme olarakta kullanılabilmektedir. 120 ve 150 DNS yoğunluklarda üretimi sağlanılan bondex süngerpanlar ses izolasyon uygulamalrında kullanılan etkili bir malzemeldir. Atık sünger ve kumaş parçacıklarının birleştirilerek sıkılaştırılmasıyla elde edilebilmektedirler. Yoğnuluğu ve kalınlığı fazla olan bondex sünger yoğun ses temposunu kesmektedir. Duvar, tavan ve zeminlerde ses izolasyonu için kullanılmaktadırlar. Ayrıca bondex süngerlerin bariyerli modelleri de mevcuttur.

Bondex Süngerpan

HERAKLİT AHŞAP YÜNÜ

Yanmaya karşı dayanıklı olan heraklit levhalar günümüzde özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Rutubete ve neme karşı olarak özel imal edilmiştir. Heraklite levhaların gözenekli yapısı sıva tutuşunu sağlamlaştırır.

Heraklite Ahşap Yünü

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu