Kumaş Kaplı Akustik Panel

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Akustik Kumaş Kaplı Panel | Akustik Kumaş Paneller

kumaş kaplı akustik panel

Kumaş kaplı akustik panel ses karmaşası, çınlama, yankı, eko gibi ses sorunlarına karşı önlem alabilmek için kullanılan ve özel olarak üretilmiş olan malzemedir. Akustik düzenleme sağlayan panellerdir. Farklı modellerde ve istenilen renklerde elde edilebilmektedir. Tavan ve duvarlarada kullanılan dekoratif özellikte bir üründür.

 kumaş kaplı akustik panel

Yüzeyindeki kumaş dayanıklı bir malzemedir. Yüzeyi aşınmaz ve rengi solmamaktadır. Sıcaklığa karmşı dirençlidir. Yanmaya karşı dayanıklı bir hale getirilmiştir. İstenilen renklerde temin edilebilmektedir. Ölçüleri istenilen boyutlarda ayarlanabilmektedir. Kumaş kaplı panellerin renkli olarak üretilmesi görünüm açısından avantaj sağlamaktadır.

 kumaş kaplı akustik panel

Yapısında camyünü bulunmaktadır. Panelin görünür yüzeyi istenilen renklerde elde edilebilir. Tavan ve duvarlara uygulanarak mekanlara güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Darbeye karşı dayanıklıdır. Kenarları boya ile güçlendirilmektedir. Renk ve model seçenekleri sunulmaktadır. Mekanlara uyum sağlar ve modern bir görünüm oluşturur.

kumaş kaplı akustik panel

Kumaş Kaplı Akustik Panel Kullanım Alanları

Ofis, çağrı merkezi, tiyatro salonu, sinema salonu, konferans salonu, toplantı salonu, iş yerleri, konser salonu, ev sinema odası, reji odası, müzik odası, stüdyo, enstrüman - çalgı odası, bateri odsaı, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Kumaş Kaplı Akustik Panel

  • Ana malzeme 95 kg/m3 yoğunluğunda akustik kumaş kaplı duvar levha
  • 20 mm - 40 mm kalınlık
  • Akustik NRC değeri 0.90 - 0.95 aralığındadır
  • Yangın dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardıan göre B s2 d0 sınıfı
  • Uygulama şekli kanca / Z Clip
  • Kenar detayı boya ile güçlendirilmiş
  • İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu