Zemin Kauçuk Levha

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Zemin Kauçuk Levha | Vibrasyon Kesici

Darbe ve titreşim kaynaklı oluşan sesleri engellemek için üretilmiş olan ses izolasyon malzemesidir. Parke, şap ve zemin altına konularak kullanıldığı gibi zemin kauçuk levha ses yalıtımını da sağlar. Isı yalıtımına da katkıda bulunur. İnşaat sektöründe sık sık kullanılır. Gemilerde ve otomotiv sektörlerinde kullanılan ses izolasyon malzemesidir.

zemin kauçuk levha

Ses kesici bir malzeme olduğu için ses yalıtım konusunda güvenilirdir.Zemin uygulamalarında kullanılan bir ses yalıtım malzemesidir. Tek başına uygulanabildiği gibi süngerpan ile birlikte kullanılabilir. Eğer üstün yalıtım performansı sağlanmak isteniyorsa süngerpan ile birlikte kullanılmalıdır. Kullanım alanı olarak voleybol sahaları, atletizm pistleri, basketbol sahaları, çok amaçlı spor sahaları, tenis kortları, yürüyüş yolları, kapalı yada açık spor salonları gibi mekanlarda kullanılır.

Vibrasyon Kesici Malzeme

KULLANIM ALANLARI

İnşaat sektörü, tekstil sektörü, otomotiv sektörü, gemilerde, binalarda, iş yerlerinde, basketbol sahaları, voleybol sahaları, atletizm pistleri, çok amaçlı spor salonları, açık yada kapalı spor sahaları, tenis kortları, yürüyüş yolları gibi ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır.

Zemin Titreşim Kesici Kauçuk Levha

ÖZELLİKLER

  • Kalınlıkları 1 mm ve 10 mm arasıdır.
  • Şap ve parke altında kullanılabilir.
  • zemine direk olarak serilebilir.
  • Lw = 24 darbe sesi azaltım değerine sahiptir.
  • 265 ile 400 kg/m3 arası yoğunluktadır.

Zemin Altı Kauçuk UygulamaTitreşim Kesici Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha Görselleri

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu