Tekno Touch Akustik Sünger

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Tekno Touch Akustik Sünger | Kadife Kaplı Akustik Sünger

tekno touch sünger

Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilen tekno touch süngerler, akustik süngerlerdir. Tekno touch akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Farklı desenleri ve renk seçenekleri mevcuttur. Standart olarak 30 mm - 40 mm kalınlıklarda ve 50 cm * 50 cm ölçülerde üretilir. Düz modelleri ve kendiliğinden yapışkanlı modelleri vardır. Esnektir ve uygulaması kolaydır. Yüzey rengi kadife püskürtülerek  oluşturulur. Hammade olarak 2 farklı şekilde üretilir. Hammaddesi melamin olarak üretilenler yanmazlık özelliktedir, antibakteriyeldir ve ses yutum oranı daha fazladır. Diğer bir seçenek olan poliüretan hammaddeli tekno touchlar ise yanmaz özelliği bulunmamaktadır. Tekno touch akustik sünger 3 ana desende ve düz desen olarak üretilir. Bu desenler spesiyal, yumurta ve labirent'tir.

kadife kaplı akustik sünger

Tekno touch süngerler ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamasında kullanılan akustik süngerlerdir. Ses emicilik özelliği mevcuttur ve bu özelliği sayesinde ortam akustiği düzenler. Yankı ve eko gibi ses problemlerine engel olur.  Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiştir ve aralarında çok fark yoktur.

Tekno touch akustik sünger renk seçeneği sunulur. Kırmızı, bordo, yeşil ve lacivert renk kategörileri vardır. Müşteri isteğine göre istenilen renklerde üretme imkanı sunulur.

tekno touch akustik sünger uygulama

Yüzeyi ipeksi olan tekno touch akustik sünger farklı renk seçenekleri ile akustik çözüm sunar. Ses emici özellikte olan bu süngerler farklı formlarda üretilir. Sesin kalieli gelmesi sağlanır. Rahatsız edici seslerin ise yok edilmesi amaçlanır.

TEKNO TOUCH KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, müzik odası, akustik oda, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, prova odası, reji odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, disco - bar, binalar, toplantı odası, konferans salonu, çağrı merkezleri, ofis, iş yerleri gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir.

TEKNO TOUCH SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • Standart olarak 50 * 50 boyutlarında üretilir.
  • Standart olarak 30 mm ve 40 mm kalınlıklarda üretilir.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri mevcuttur.
  • Hammaddesine göre yanmaz özellikte olan modelleri vardır.
  • Düz ve 3 ana desende üretilir (Yumurta,Spesiyal,Labirent).

TEKNO TOUCH TEKNİK VERİLERİ

tekno touch sünger teknik verileri

TEKNO TOUCH SÜNGER SES YUTUM VERİLERİ

tekno touch ses yutum verileri

Tekno Touch Kadife Kaplı Sünger Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu