Kauçuk Akustik Halı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Kauçuk Akustik Halı | Pvc Tabanlı Halı

kauçuk tabanlı akustik halı

Kauçuk tabanlı halı zeminde oluşan titreşim kaynaklı gürültülerin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Akustik özelliklere sahiptir ve antibakteriyel bir halıdır. Renk seçenekleri sunulmaktadır. Poliüretan adı verilen maddeden üretilmektedir. Yanmazlık özelliği mevcuttur. Ateşe maruz kalırsa alevlerin ilerlemesine engel olmaktadır. PVC tabanı sayesind zeminde kayma yapmamaktadır.

Pvc Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk tabanlı akustik halı nemden etkilenmez, küf tutmaz ve antibakteriyeldir. Temizlenmeden uzun süre kullanılabilmektedir. Temizlenmek istenirse su ile yıkanabilmektedir. Yapıştırıcı gerekmeden direk zemine serilebilmektedir.

Zemin Titreşim Emici Halı

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz özelliktedir.
  • Su ile yıkanabilir.
  • PVC tabanı sayesinde zeminde kaymaz.
  • Leke tutmaz.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Antibakteriyel bir süngerdir.
  • Akustik özelliklere sahiptir.

 Kauçuk Akustik Halı  Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu