Epdm Ses Bariyeri

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Epdm Ses Bariyeri

epdm ses bariyeri

Epdm ses bariyeri yüksek frekanslı seslerin geçişlerinin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Zemin ses izolasyon uygulamalarında tek başına yada diğer malzemler ile birlikte alt kata ses geçişinin engellenmesi amacıyla kullanılabilmektedir. Duvar ses izolasyon uygulamalarında iki akustik arasında yada süngerpan arasına konularak uygulanabilmektedir. Tavanda ise üst kata giden seslerin engellenmesi amacıyla ses yalıtım ürünleri ile birlikte kullanılabilir.

Çok güçlü bir yapıya sahiptir. Tavan, zemin ve duvar ses izolasyon uygulamalarında kullanılabilmektedir. İyi bir ses izolasyonu sağlanabilmesi için epdm ses bariyeri mutlaka kullanılmalıdır. Bir çok mekanda ve alanda kullanılabilmektedir. Özellikle inşaat sektörü olmak üzere bir çok sektörde kullanılabilmektedir. Zeminde titreşim emici olarakta kullanabilirsiniz.

Jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi, stüdyo, disco - bar, sinema salonu gibi ve benzeri gürültülü mekanlarda ses geçişlerinin engellenmesi amacıyla uygulanmaktadır. Akustik sünger ve bondex süngerpan ile çok sık kullanılmaktadır.

EPDM SES BARİYERİ KULLANIM ALANLARI

Sinema salonu, tiyatro salonu, konferans salonu, toplantı odası, jeneratör kabini, kompresör odası, asansör dairesi, kazan dairesi, evlerde, binalarda, iş yerlerinde, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, prova odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları gibi ve benzeri bir çok mekanda tavan, zemin ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılmaktadır.

EPİDYEM SES BARİYERİ ÖZELLİKLERİ

  • Çok dayanıklı bir malzemedir.
  • Plaka ve şerit olarak kullanılabilmektedir.
  • Ses bariyer karakteristiği STC-26 ya kadar çıkabilir.
  • Daha iyi bir yalıtım için poliester NW lamine edilir.
  • İstenilen kalınlık ve boyutlarda üretilebilmektedir.
  • Rulo ve plaka olarak temin edilebilir.

Epidyem Ses Bariyeri Teknik Verileri

epidyem ses bariyeri teknik verileri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu